- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 369423B14 Mop Large Loop Blue Red Band
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 369423B14 |
| Manufacturer Part # | 369423B14 |
| Height | 13" |
| Width | 13" |
| Depth | 20" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 369423B14 Mop Large Loop Blue Red Band