Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 3690805 26 Qt Rd Mop Bucket/wrng
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 3690805 |
| Manufacturer Part # | 3690805 |
| Height | 16.9" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 18" |
| Weight | 15.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 3690805 26 Qt Rd Mop Bucket/wrng