Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Carlisle Foodservice 3643903 Plunger
Item:
#2231106
Technical details
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 3643903 |
| Manufacturer Part # | 3643903 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Carlisle Foodservice 3643903 Plunger
$34.60
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 3643903 Plunger