Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 34202469 Flip Lid Brown
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 34202469 |
| Manufacturer Part # | 34202469 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 34202469 Flip Lid Brown