Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 3066107 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 3066107 Pan Food (third 4"d Clear)
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 3066107 |
| Manufacturer Part # | 3066107 |
| Height | 4" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 3066107 Pan Food (third 4"d Clear)
