- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 1814GR2004 Bk 14x18in Griptite Tray
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1814GR2004 |
| Manufacturer Part # | 1814GR2004 |
| Height | 1" |
| Width | 14" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1814GR2004 Bk 14x18in Griptite Tray