RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice protective shield and safety divider parts and accessories.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 1400GR2076 protective shield and safety divider parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 1400GR2076 Br 14 In (diameter) Tray Non Skid Heavy Duty
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1400GR2076 |
| Manufacturer Part # | 1400GR2076 |
| Height | 1" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1400GR2076 Br 14 In (diameter) Tray Non Skid Heavy Duty