RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice strip warmers.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 10470U13 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 10470U13 Lidfood Pan W/hndl Third Ambr
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 10470U13 |
| Manufacturer Part # | 10470U13 |
| Height | 0.88" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 10470U13 Lidfood Pan W/hndl Third Ambr