Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 1033507 1/9 Food Pan Drain Shelf Clear Polycarbonate
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 1033507 |
| Manufacturer Part # | 1033507 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 1033507 1/9 Food Pan Drain Shelf Clear Polycarbonate