RestaurantSupply.com is your trusted source for Carlisle Foodservice food storage containers and lids.
- Authorized Carlisle Foodservice dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carlisle Foodservice 10311U07 food storage containers and lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carlisle Foodservice 10311U07 Cover W/handle Sixth Poly Notched
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 10311U07 |
| Manufacturer Part # | 10311U07 |
| Height | 1" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 10311U07 Cover W/handle Sixth Poly Notched