- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Carlisle Foodservice 10310U07 Cover W/handle Sixth Poly
| Manufacturer | Carlisle Foodservice |
|---|---|
| Model Number | 10310U07 |
| Manufacturer Part # | 10310U07 |
| Height | 1" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carlisle Foodservice 10310U07 Cover W/handle Sixth Poly