  • Fast shipping available on in-stock Cameo China 910-710G75 china bowls 17-32 oz
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cameo China china bowls 17-32 oz.
Cameo China 910-710G75 28 Oz Onyx Bowl Egg Shaped Ceramic Dishwasher Safe - 2/Case
Cameo China  |  MFG #: 910-710G75  |  Item #: 1931215
Item: #1931215
Technical details
Manufacturer Cameo China Tableware USA
Model Number 910-710G75
Manufacturer Part # 910-710G75
Geometric Shape Round
Size 7"
Material Ceramic
Ounce Capacity (approximate) 28 Oz
Height 3.25"
Width 7.5"
Depth 6.13"