Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield BLM29-26-38 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield BLM29-26-38 Blade Assy Bpc 3/8in Voll/bloomfld 14 Blds As
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | BLM29-26-38 |
| Manufacturer Part # | BLM29-26-38 |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield BLM29-26-38 Blade Assy Bpc 3/8in Voll/bloomfld 14 Blds As
