RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 60896 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 60896 205 mm Diameter Rubber Plug For Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 60896 |
| Manufacturer Part # | 60896 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 60896 Plug Rubber 205x 14.9
