Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett aftermarket bakery deck ovens.
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 10471 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 10471 Metal Gasket Set 22.5" Each Fits Blodgett
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 10471 |
| Manufacturer Part # | 10471 |
| Height | 1.13" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 23.38" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 10471 Ss Door Gasket 2 Pieces Both 22 5/8"" Long" "narrow Piece, W/ (4) 3/16" Holes, Blodgett Ef/eze After 6/76 Fa/gzl
