Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 8407921000 28 Inch Door Gasket Magnetic for Sol
Item:
#1449834
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 8407921000 |
| Manufacturer Part # | 8407921000 |
| Height | 1" |
| Width | 28" |
| Depth | 63" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 8407921000 28 Inch Door Gasket Magnetic for Sol
