Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Blickman 10039 Cover De Liming Port 4.8 Inch Corrosion-Resistant Component
Item:
#1214047
Technical details
| Manufacturer | Blickman |
|---|---|
| Model Number | 10039 |
| Manufacturer Part # | 10039 |
| Height | 1.05" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Blickman 10039 Cover De Liming Port 4.8 Inch Corrosion-Resistant Component
$104.72
Unit price
/
Unavailable