RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 97277 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 97277 1 Inch Contact Block Normally Closed for Automation Systems
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 97277 |
| Manufacturer Part # | 97277 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 97277 Contact Block Normally C Losed