RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) GL0276 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) BKI GL0276 25 Inch Gas Heat Barrier Glass Panel with Insulation
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | GL0276 |
| Manufacturer Part # | GL0276 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) GL0276 Glass W/heat Barrier Dr34