RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) GB0015 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) BKI GB0015 8 1/4 Inch Gas Infra Red Burner Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | GB0015 |
| Manufacturer Part # | GB0015 |
| Height | 3.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) GB0015 Burner Gas Infra Red 8 1/4