RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bevles dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bevles 784712 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles 784712 Gasket Mag 21.81 Inch x 28.19 Inch OEM food grade sealing component
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 784712 |
| Manufacturer Part # | 784712 |
| Height | 5" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 21.1" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 784712 Gasket Mag 21.81x28.19
