FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Beverage Air HRPS1HC-1G 1 Glsdr Reach In Fridge 115v
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | HRPS1HC-1G |
| Manufacturer Part # | HRPS1HC-1G |
| Height | 33.63" |
| Width | 26" |
| Depth | 84.5" |
| Weight | 429 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air HRPS1HC-1G 1 Glsdr Reach In Fridge 115v