Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV712-012D01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV712-012D01 Door Gasket 23 1/8" X 31"
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV712-012D01 |
| Manufacturer Part # | BEV712-012D01 |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV712-012D01 Door Gasket, [ 23-1/8" X 31" ] [rubber ] [ Type R] [magnetic ] Grey ], 9/16" Mag 1" Base 3/4" High, [snap Mount], Beverage Air Ef24 Ef48 Ef74 Er24 Er48 Er74 Pf24, Pf48 Pf74 Pr24 Pr48 Pr74 Prf12-12 Prf24-24
