Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV712-012D-04 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV712-012D-04 Drawer Gasket 9" X 28 7/8"
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV712-012D-04 |
| Manufacturer Part # | BEV712-012D-04 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV712-012D-04 Top Drawer Gasket 7.98" X 27.84" Dart To Dart, Gray, Mount Dart, Mag 9/16" Base 1" H 5/8", Beverage Air Wtr
