Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV703-963D11 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV703-963D11 Door Gasket 17" X 19 5/8"
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV703-963D11 |
| Manufacturer Part # | BEV703-963D11 |
| Height | 1" |
| Width | 17" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV703-963D11 Door Gasket 17" X 19-5/8", Mag 5/8" B 1" H 5/8", Dart Mount, Gray Magnetic, Beverage Air Ucr20
