Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air BEV703-372 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air BEV703-372 Door Gasket 22 3/8" X 31 3/8"
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | BEV703-372 |
| Manufacturer Part # | BEV703-372 |
| Height | 1" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air BEV703-372 [ 22-3/8" X 31-3/8" ] [rubber ] Black, 7/16" Mag 3/4" Base 7/16" High, [snap-in Mount], Beverage Air Bb58 Bb68 Bb78 Bb94 Dd58 Dd78, Dd94 Ms58 Ms68
