- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Beverage Air 403-946D-04 Shelf Wire Metal Lv10/12
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 403-946D-04 |
| Manufacturer Part # | 403-946D-04 |
| Height | 0.75" |
| Width | 19" |
| Depth | 20" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 403-946D-04 Shelf Wire Metal Lv10/12