RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 107-430C-05 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 107-430C-05 1.2 Inch Cutting Board with Durable Plastic
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 107-430C-05 |
| Manufacturer Part # | 107-430C-05 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 107-430C-05 Retainer Cutting Board
