- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Beverage Air 00C10S074A-01 Kit Glass Rinser Dd
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 00C10S074A-01 |
| Manufacturer Part # | 00C10S074A-01 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 00C10S074A-01 Kit Glass Rinser Dd