Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bettcher 101905 5.35 Inch Sprocket Batter Machined for Industrial Use
Item:
#1446734
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 101905 |
| Manufacturer Part # | 101905 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bettcher 101905 5.35 Inch Sprocket Batter Machined for Industrial Use
$333.52
Unit price
/
Unavailable
