- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
American Range A65000 Fry Station Heat Lamp 120 V 500 W
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A65000 |
| Manufacturer Part # | A65000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Weight | 0.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A65000 Fry Station Heat Lamp 120 V 500 W
