RestaurantSupply.com is your trusted source for American Metalcraft bar caddies.
- Authorized American Metalcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Metalcraft BAR6 bar caddies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Metalcraft BAR6 9-1/2 Inch Width Bar Caddy Black Plastic 6 Compartments
| Manufacturer | American Metalcraft |
|---|---|
| Model Number | BAR6 |
| Manufacturer Part # | BAR6 |
| Construction | Plastic |
| Compartments | 6 |
| Height | 4.13" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.97 lbs |
| UPC | 704339208815 |
About this item
Product Details
Product Details
American Metalcraft, BAR6, Bar Organizer, 9-1/2"L x 5-3/4"W x 4-1/8"H, 6-compartment, black plastic
