RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WC-22541 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WC-22541 Woodchip Cherry 20 Lb Bu Lk
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WC-22541 |
| Manufacturer Part # | WC-22541 |
| Height | 6.65" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 24.1" |
| Weight | 12.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WC-22541 Woodchip Cherry 20 Lb Bu Lk
