RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam SR-24762 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam SR-24762 Pan Slide S/s 1200 S Up Marineuniversal Pan Slid
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | SR-24762 |
| Manufacturer Part # | SR-24762 |
| Height | 1" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 22.05" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam SR-24762 Pan Slide S/s 1200 S Up Marineuniversal Pan Slid
