RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FI-24113 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam FI-24113 Filters *ct Grease 10" X 16"x2"vhc 5
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FI-24113 |
| Manufacturer Part # | FI-24113 |
| Height | 1.88" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 2.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FI-24113 Filters *ct Grease 10" X 16"x2"vhc 5
