Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Crown Verity commercial grills and griddles.
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity ZCV-2003-16K commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Crown Verity ZCV-2003-16K 1 Inch Bronze Name Plate Assembly with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | ZCV-2003-16K |
| Manufacturer Part # | ZCV-2003-16K |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity ZCV-2003-16K Bronze Name Plate Assy Crown Verity