Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air Z931901100 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air Z931901100 OEM Lid Pin TPR Bolt and Nut Plastic for Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | Z931901100 |
| Manufacturer Part # | Z931901100 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air Z931901100 Lid Pin Tpr Bolt & Nut
