- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Z7202 1/4 Inch Bi-metal Thermostat with Key Slot Knob
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z7202 |
| Manufacturer Part # | Z7202 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z7202 Bi-metal T Stat 1/4" X 2-1/2" Long Stem From Base, 1/4" M Tabs 1/4" Stem Has Spring Clip For 1/4" Dia, Key Slot Knob Star # 2r-z68550 Pointer Knob Non-stock., Star Warmer/steamer, 35ssa 70ssa After 10-12-2003.
