Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket pizza pans.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg Z3202 pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Z3202 2-5/8 Inch Radiant Stainless Steel Heater Element
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z3202 |
| Manufacturer Part # | Z3202 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z3202 S/s Radiant, Material ( Ss ) Size ( 16-7/8 X 2-5/8w X 1-3/8 High ) Has, Edges Bent Up Under & Notches In Each Corner, Star 6115rcbb 6115rcbb-lp 6115rcbc, 6115rcbz 6115rcbz-lp, 6124rcbb 6124rcbb-lp 6124rcbc 6124rcbz 6124rcbz-lp, 6136rcbb 6136rcbb-lp 6136rcbc 6136rcbz 6136rcbz-lp, 6148rcbb 6148rcbb-lp 6148rcbc 6148rcbz 6148rcbz-lp
