- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Z1690 1/8 Inch Steel Pin Cotter 1 1/4 Inch Length
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z1690 |
| Manufacturer Part # | Z1690 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z1690 Material Steel, Length 1 3/4", 44 Mm, Width 1/8", 3 Mm
