Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg Z11501 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Z11501 2 Inch Foot Impact-Resistant Polymer for Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Z11501 |
| Manufacturer Part # | Z11501 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Z11501 Foot
