RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg Z10286 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Z10286 5.95 Inch Drive Motor OEM Compact 230 Volt with Durable Aluminum
| Manufacturer | Holman |
|---|---|
| Model Number | Z10286 |
| Manufacturer Part # | Z10286 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 3.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Holman Z10286 Qt14r Drive Motor Cwr L
