RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z099951 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z099951 1 1/8 Inch Steam Inlet Hose Rubber with Stainless Steel Braid
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z099951 |
| Manufacturer Part # | Z099951 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 25.15" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z099951 Steam Inlet Hose 1 1/8 I D
