RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z099282A steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z099282A 3/8 Inch Diameter Hose 8 Foot Length for Fluid Transfer
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z099282A |
| Manufacturer Part # | Z099282A |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z099282A Hose 3/8"i.d. X 8 Lg.