RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z099244 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z099244 4.2 Inch OEM Switch Press Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z099244 |
| Manufacturer Part # | Z099244 |
| Height | 3" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z099244 Switch Press. 1/4" Npt Int.
