RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z098611 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z098611 6.75 Inch Corrosion-Resistant Caster Kit 2 Locking 2 Non Locking
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z098611 |
| Manufacturer Part # | Z098611 |
| Height | 6.5" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 9.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z098611 Caster Kit (2 Locking 2 Non Locking)
