RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z097195 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z097195 1/8 Inch Mpt 90 Degree Elbow - Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z097195 |
| Manufacturer Part # | Z097195 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z097195 Elbow 90 Deg 1/8" Mpt
