RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z097023 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z097023 2.6 Inch Control Water Level Electric for Commercial Kitchen
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z097023 |
| Manufacturer Part # | Z097023 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z097023 Control Water Level 115 Volt
