RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z097006 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z097006 3.53 Inch Safety Valve and Elbow for Food Processing
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z097006 |
| Manufacturer Part # | Z097006 |
| Height | 1.62" |
| Width | 3.53" |
| Depth | 3.68" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z097006 Safety Valve And Elbow