RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen Z096938 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen Z096938 10 Inch Harness Wire Tdb 7 Strand Electrical Component
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | Z096938 |
| Manufacturer Part # | Z096938 |
| Height | 2.35" |
| Width | 10" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen Z096938 Harnesss Wire Tdb/7 Kett Les
